Військові новини

Ірина Фріз – Сьогодні антиукраїнським режимом Зеленського був відправлений у відставку Ігор Воронченко – командуючий ВМС ЗС України.

Сьогодні антиукраїнським режимом Зеленського був відправлений у відставку Ігор Воронченко – командуючий ВМС ЗС України.

Не викликає жодних сумнівів наявність політичного підгрунтя цього звільнення. Зеленський, як ображений хлопчик, бореться не зі справжніми ворогами України, а з командою свого попередника, тінь якого зваважає йому бачити в дзеркалі «найвеличнішого політичного діяча світової політики».

Як результат, Україна втрачає на посадах справжніх патріотів та керівників, що вболівають за Україну, її боєздатність та обороноздатність.

Ігор Воронченко відзначений нагородою Французької Республіки, є послідовним євроатлантистом України. Переконана, що адмірал Воронченко свою продовжить, а цей тайм-аут, який вперше чергу вигідний Кремлю, він використає на благо України на будь-якій посаді.

Свого часу патріоти підняли український прапор після втечі Віктора Януковича та очолили героїчну боротьбу українського народу проти агресора. Так буде й далі.

Слава Україні!

Ірина Фріз / Iryna Friz

Від редакції. Шановні користувачі мережі Інтернет. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close