Ірина Фріз – Сьогодні антиукраїнським режимом Зеленського був відправлений у відставку Ігор Воронченко – командуючий ВМС ЗС України.

Сьогодні антиукраїнським режимом Зеленського був відправлений у відставку Ігор Воронченко – командуючий ВМС ЗС України.

Не викликає жодних сумнівів наявність політичного підгрунтя цього звільнення. Зеленський, як ображений хлопчик, бореться не зі справжніми ворогами України, а з командою свого попередника, тінь якого зваважає йому бачити в дзеркалі «найвеличнішого політичного діяча світової політики».

Як результат, Україна втрачає на посадах справжніх патріотів та керівників, що вболівають за Україну, її боєздатність та обороноздатність.

Ігор Воронченко відзначений нагородою Французької Республіки, є послідовним євроатлантистом України. Переконана, що адмірал Воронченко свою продовжить, а цей тайм-аут, який вперше чергу вигідний Кремлю, він використає на благо України на будь-якій посаді.

Свого часу патріоти підняли український прапор після втечі Віктора Януковича та очолили героїчну боротьбу українського народу проти агресора. Так буде й далі.

Слава Україні!

Ірина Фріз / Iryna Friz

Від редакції. Шановні користувачі мережі Інтернет. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Хто найкращий ? Що чекає попереду ? Щоб голос зарахувався натисніть на фото та проголосуйте.

Показати більше
Back to top button