США та Україна разом ! “Ще одна ознака міцного стратегічного партнерства”: Зеленський подякував США за військову допомогу

Президент Володимир Зеленський подякував Сполученим Штатам Америки за військову допомогу Україні.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Twitter.

“Вдячний США за непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України. 250 мільйонів доларів на зміцнення обороноздатності України, оголошені сьогодні Департаментом безпеки США. Це ще одна ознака міцного стратегічного партнерства між нашими країнами”, – зазначив глава держави.

Нагадаємо, що 11 червня Конгрес США затвердив пакет військової допомоги Україні на 250 мільйонів доларів.

Кошти будуть спрямовані на додаткове навчання, обладнання та консультації для посилення спроможності України більш ефективно оборонятися проти російської агресії, наголосили в Пентагоні.

Конгрес США у четвер, 11 червня, відповідно до рекомендацій міністерства оборони країни затвердив пакет безпекової допомоги Україні на 2020 фінансовий рік на суму 250 мільйонів доларів за програмою “Ініціатива безпекової допомоги Україні” (Ukraine Security Assistance Initiative, USAI). Як повідомило американське міноборони на своєму сайті, ці кошти будуть спрямовані на додаткове навчання, обладнання та консультації для посилення спроможності України більш ефективно оборонятися проти російської агресії.

В українському міністерстві оборони зазначили, що це рішення є черговим визнанням з боку США того, що Україна продовжує успішно реформувати сектор безпеки і оборони відповідно до цілей європейської та євроатлантичної інтеграції та стандартів НАТО.

У Пентагоні тим часом наголосили, що “США продовжують закликати всіх союзників та партнерів посилити свою підтримку сектора безпеки та оборони України”.

За матеріалами сайтів Вголос та DW

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button