Міністр культури й інформаційної політики України Олександр Ткаченко – вирішив подбати про Українську мову.

Про це в етері програми «Мокрик По Живому» розповів міністр культури й інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

Він також оголосив про кроки, які Мінкульт планує здійснити в напрямку популяризації української мови.

«Ми сьогодні в міністерстві обговорювали запуск порталу популяризації української мови, це є в планах міністерства. Також ми обговорювали ідеї, щоб український культурний продукт став витребуваним. Для цього потрібні також і економічні важелі», — зазначив Ткаченко.

Також, за словами Ткаченка, він вважає українські серіали «одним із найкращих пропагандистів» української мови, пізніше додавши до цього переліку освітні проєкти.

Він зазначив, що важливим кроком для просування української мови є призначення мовного обмудсмена. Наразі Ткаченко ще не ухвалив рішення про те, чи висувати на затвердження уряду кандидатуру Святослава Літинського, яку раніше визначили в Мінкульті, оскільки ще не мав із ним особистої зустрічі.

«Після обрання спробую зробити все, щоб це питання не було затягнутим, і можна було приступити до виконання обов’язків уповноваженого повною мірою», — додав міністр.

За матеріалами сайту Громадське ТВ

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button