Неформат

“Припини істерику!”- Комаровський раптово звернувся до Регіни Тодоренко

Відомий український лікар Євген Комаровський заступився за телеведучу Регіну Тодоренко після її скандальних висловлювань про домашнє нaсuльство.

Так, він опублікував пост в особистому Telegram-каналі, де заявив, що знає особисто Тодоренко. І, на його думку, вона дуже світла та добра людина. А інтернет-цькування телеведучої – це результат заздрості людей та зловтіхи. Крім того, Комаровський зазначив, що Регіна не сказала “нічого крuмiнального у своїх інтерв’ю”.

“Регіна – легкаа, світла, добра людина. Працьовитість, оптимізм, талант, удача – результат. Результат – предмет заздрості та зловтіхи. Унікальність багатьох інтерв’ю нерідко полягає в тому, що ставлять запитання, на які часто не може бути однозначної відповіді. Проблема повинна розглядатися з різних сторін, може мати різні варіанти вирішення. На докладне обговорення питання, як правило, немає часу, тут же з’являються нові питання… Як наслідок – завжди можна причепитися, звинуватити в поверховості, додумати те, чого і близько в голові не було… Було би бажання. Тодоренко не сказала нічого кримінального. Від слова взагалі”, – заявив Комаровський.

Він також додав, що його більше дивує не цькування Тодоренко в мережі, а те, що на це реагують гламурні видавництва та рекламодавці, які поспішають розірвати з телеведучою контракти.

“Особисто для мене найнеприємніше в цій ситуації – не реакція натовпу, а реакція всіх цих гламурних видавництв та рекламодавців, які готові влитися в натовп, щоб не втратити доходів. Ви уклали контракт і вам, за великим рахунком, на людину вже вибачте начхати, аби мережеві експерти були задоволені”, – зазначив лікар.

До речі, Комаровський закликав Тодоренко “припинити істерику і перестати виправдовуватися”. А також заявив, що готовий її підтримувати.

“Регіна! Припини істерику і перестань виправдовуватися. Повір, нормальних та адекватних більше. Вони тихіші, але їх більше. Я розумію, як не хочеться виходити проти натовпу. Так озирніться по сторонах і зрозумійте: все навколо тому і відбувається так сумно і безнадійно, бо всім керує агресивний натовп. Натовп, який терпить приниження, бідність, злодійство, безнадії старих, відсутність перспективи у дітей, але з легкістю готовий накинутися на кого завгодно – головне, щоб весело і безкарно. Регіна! у всіх своїх проєктах можеш на мене розраховувати. Обіцяю інтерв`ю про способи боротьби з “мережевими експертами”. Тримайся, дівчинко”, – підсумував лікар.

За матеріалами сайту Обозреватель 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close