COVID-19

У США почали випробування на пацієнтах препарату на основі антитіл до COVID-19

Про це повідомляє американський телеканал CNN.

Американська фармацевтична компанія Regeneron Pharmaceuticals Inc. в четвер, 11 червня, оголосила про початок випробувань на пацієнтах препарату на основі антитіл до COVID-19.

Під час першої частини випробувань вчені перевірятимуть, чи безпечна терапія антитілами для людей. У разі успіху випробувань препарат вже восени може бути доступний для використання з метою лікування симптомів COVID-19 або для захисту вразливих груп (таких як літні люди або працівники охорони здоров’я).

“Ми створили унікальний коктейль противірусних антитіл, який може запобігти і вилікувати інфекцію, а також запобігти вірусному “витоку”, що є найважливішим заходом обережності в умовах глобальної пандемії, що триваює”, — зазначив доктор Джордж Янкопулос, президент і головний науковий співробітник Regeneron.

Зазначається, що Regeneron Pharmaceuticals Inc. має намір випробувати препарат на таких 4 групах:

  • люди, які госпіталізовані з COVID-19;
  • люди, у яких є симптоми захворювання, проте вони не госпіталізовані;
  • люди, які здорові, але мають високий ризик захворіти;
  • здорові люди, які вступили в тісний контакт з хворою людиною.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close