COVID-19

У США почали випробування на пацієнтах препарату на основі антитіл до COVID-19

Про це повідомляє американський телеканал CNN.

Американська фармацевтична компанія Regeneron Pharmaceuticals Inc. в четвер, 11 червня, оголосила про початок випробувань на пацієнтах препарату на основі антитіл до COVID-19.

Під час першої частини випробувань вчені перевірятимуть, чи безпечна терапія антитілами для людей. У разі успіху випробувань препарат вже восени може бути доступний для використання з метою лікування симптомів COVID-19 або для захисту вразливих груп (таких як літні люди або працівники охорони здоров’я).

“Ми створили унікальний коктейль противірусних антитіл, який може запобігти і вилікувати інфекцію, а також запобігти вірусному “витоку”, що є найважливішим заходом обережності в умовах глобальної пандемії, що триваює”, — зазначив доктор Джордж Янкопулос, президент і головний науковий співробітник Regeneron.

Зазначається, що Regeneron Pharmaceuticals Inc. має намір випробувати препарат на таких 4 групах:

  • люди, які госпіталізовані з COVID-19;
  • люди, у яких є симптоми захворювання, проте вони не госпіталізовані;
  • люди, які здорові, але мають високий ризик захворіти;
  • здорові люди, які вступили в тісний контакт з хворою людиною.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Content is protected !!
Close