Офіційні ЗМІ

Саакашвілі посварив Грузію з Україною ? Українського посла в Грузії викликають на килим.

Про це повідомляє грузинський телеканал “Перший канал”.

“Звичайно, заява, яку ми почули вчора (10 червня – ред.), є прямим втручанням у внутрішні справи іншої країни і прямим втручанням громадянина України в процес виборів”, – заявив Залкаліані.

Йдеться про слова експрезидента Грузії Саакашвілі, який зараз має українське громадянство і очолює Національну раду реформ при президентові України. 10 червня він заявив: “Я не збираюся спокійно дивитися на руйнування і остаточне знищення Грузії. Я дійсно буду на передовій боротьби”.

Глава грузинського МЗС також додав, що у відомстві і раніше були очікування, що Саакашвілі буде “втручатися у внутрішню політику Грузії”. Саме тому і було відкликано грузинського посла в Києві.

“Саме про це ми попереджали наших українських колег: людина, призначена на одну з високих посад, знаходиться в розшуку, а грузинське правосуддя хоче залучити його до відповідальності за чотирма незалежними справами. І ця людина продовжує втручатися у внутрішню політику Грузії”, – додав Залкаліані.

Раніше стало відомо, що Грузія відкликала свого надзвичайного і повноважного посла в Україні Теймураза Шарашенідзе для консультацій через призначення Міхеїла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ України.

  • 7 травня Президент України Володимир Зеленський своїм указом призначив експрезидента Грузії Міхеїла Саакашвілі на посаду глави Виконавчого комітету реформ. Також цим указом президент призначив Олександра Ольшанського заступником Міхеїла Саакашвілі.
  • Олександр Ольшанський, якого призначено заступником голови Виконавчого комітету реформ Міхеїла Саакашвілі, розповів про програму діяльності органу.

За матеріалами сайтів Букви та грузинського телеканалу  “Перший канал”.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close