Військові новини

Пропустили новину: Зеленський призначив нового главу служби зовнішньої розвідки України.

Пропустив новину про те, що Зеленський призначив Кондратюка главою служби зовнішньої розвідки України. Пише про це Роман Донік. Пост подаємо мовою оригіналу:

Пропустил новость что Зеленский назначил Кондратюка главой службы внешней разведки Украины. Теперь мне понятно, почему после гибели Андрея Таранова и назначения на эту должность Кондратюка, резко изменилась политика АП к добровольцам, ветеранам и волонтерам. Вся эпопея с почетными наименованиями подразделений и многими другими вещами, становится более понятной. Когда за каждое назначение в ЗСУ министру и НГШ приходилось воевать с АП. Особенно ясны становятся изменения, в окружении из АП, которые возвращали Порошенко в теплую ламповую атмосферу NEW-совка. Генерал карьеру делал как слуга многих господ.

Від редакції. Шановні користувачі мережі Інтернет. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close