Офіційні ЗМІ

МВФ спрогнозував курс долара та ВВП України на найближчі роки

Відповідні прогнози містяться у меморандумі МВФ та України щодо нової програми stand by.

Так, фонд прогнозує, що у 2020 році ВВП України зменшиться до 3,908 трильйона гривень з 3,975 трлн у 2019-му.

Як зазначає «Інтерфакс-Україна», у доларовому еквіваленті МВФ очікує ВВП України у розмірі 130,3 мільярда доларів, що виводить на середньорічний курс у 30 гривень за долар.

За оцінками фонду, у 2021 році курс гривні зміцниться до 28,9 грн/дол, у 2022-му — до 28,6. Наступні три роки він має бути стабільним на рівні 28,7.

Щодо ВВП у фонді вважають, що у 2021 році він зросте на 1,1%, у 2022-му — на 3%, у 2023-му — на 3,4%, у 2024-му — на 3,8%, — у 2025-му — на 4%.

Нагадаємо, МВФ дає найгірший серед фінансових інституцій прогноз падіння економіки України у 2020 році.

11 червня МВФ опублікував меморандум щодо програми співпраці з Україною.

Сьогодні, 12 червня, Україна отримала перший транш від фонду за новою програмою stand by.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close