Соц мережі

«Ви були вільними людьми, сьогодні слуги роблять вас рабами» – Ірина Геращенко звернулася до медиків

Народна депутатка від Європейської Солідарності Ірина Геращенко звернулася до лікарів після інциденту у Волновасі.

Нагадаємо, лікарі Волноваської опорної лікарні для боротьби з коронавірусом відмовилися, за твердженням однопартійців Порошенка, приймати захисний одяг, оскільки він профінансований фондом Порошенка.

«Злякалися», – прокоментувала цю ситуацію Геращенко у своєму Facebook, – повідомляє Україна Неймовірна.

Також вона побажала всім українцям мати почуття гідності.

“Цього тижня поанували відвідати Хмельниччину разом з Volodymyr Ariev. На жаль, політична турбулентність і безбашенність репресивних органів змінили плани, змушена була залишитися в Києві . Володя, як куратор від « ЄС» , відвідав Хмельниччину, завіз від нашої політичної команди чергову гуманітарну допомогу лікарям- захисні костюми, окуляри, пульсометри. Заодно, зайшов й до очільника області, який напередодні показав свою некомпетентність, незнання ситуації в регіоні і відверто оббрехав нашу команду, мовляв , ніякої допомоги не було. Ви думаєте , цей Зе- горекерівник вибачся? Ні ! Він примусив лікарів медзакладів, куди Володя всі ці місяці завозив допомогу, написати покаянні листи, що, мовляв, костюмів від партії « ЄС « не надходило…. Маніпулюючи тим, що передавалася допомога від Фонду Порошенків. І коли Володя виклав акти передачі допомоги, то сказав, що це ж від Фонду і « Рошен», а не від самого Порошенка і « ЄС».

До Зе – « губернатора» питань немає, команда, що прийшла до влади на брехні і маніпуляціях, підбирає в регіонах собі подібних . До лікарів є. В Волновасі медики надіслали листа на Фонд Порошенка з криком про допомогу, а потім , після заборони місцевого князька , відмовилися ту допомогу брати. Злякалися. На Хмельниччині головні лікарі теж злякалися місцевого неадекватного князька й підписали листи, за які вам самим, впевнена, соромно. Попередні 5 років медиків не примушували вступати в партію влади, не тягли голосувати за владу, як в часи Януковича. Ви були вільними людьми. Сьогодні слуги роблять вас рабами. При цьому не забезпечивши ні зарплат, ні доплат, ні захисту. Ми завжди будемо на стороні лікарів, допомогатимо і захищатимо ваші права. Але б хотілося, щоб окрім високих професійних якостей , всі українці мали і почуття гідності! Поки що ж бачимо кінець епохи гідності….
Р.S. Іноді можна почути, мовляв, навіщо ваша команда розповідає про свою допомогу медикам, добро треба робити тихо- тихо-тихо . Ні , друзі, про добрі справи треба говорити. Сьогодні- особливо голосно і публічно. Інакше голосно верещатиме тільки владна брехня.”

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close