«Поставлю свічку» : Притула пoтрoлив Полякову та Остапчука через дружбу з Кіркоровим.

Український телеведучий Володимир Остапчук та співачка Оля Полякова привітали російського артиста Філліпа Кіркорова з днем народження. Так, після цього шоумен Сергій Притула потролив зірок.

Відповідними публікаціями Остапчук та Полякова поділилися на особистих сторінках в Instagram. У них вони розсипалися в компліментах та побажаннях Кіркорову. На що Притула в коментарях під постом Володимира зазначив, щоб той попередив, коли наступного разу вітатиме когось із російських зірок. Він “поставить свічку”.

“Вова, а нагадай, коли там день народження в Лепса і Тіматі? Щоб я не забув свічку на скапання поставити”, – написав Притула.

До речі, в мережі негативно відреагували на публікації Остапчука та Полякової.

За матеріалами сайту Обозреватель

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Хто найкращий ? Що чекає попереду ? Щоб голос зарахувався натисніть на фото та проголосуйте.

Показати більше
Back to top button