Неформат

Сергій Сивохо : Президент України Володимир Зеленський ще піднесе народу сюрприз.

Колишній радник секретаря РНБО, креативний продюсер студії “Квартал 95” Сергій Сивохо вважає, що президент України Володимир Зеленський ще піднесе народу сюрприз.”Це буде приємний сюрприз. Хоча, дивлячись для кого.Також креативний продюсер студії “Квартал 95” заявив, що, на його думку, в Україні “незначна меншість” виступає за продовження “огидних процесів”, які спостерігалися в країні останнім часом, – війни та корупції.

Також креативний продюсер студії “Квартал 95” заявив, що, на його думку, в Україні “незначна меншість” виступає за продовження “огидних процесів”, які спостерігалися в країні останнім часом, – війни та корупції.

Своєю думкою він поділився в інтерв’ю з головною редакторкою видання “Гордон” Олесею Бацман. Сивохо підкреслив, що головним досягненням чинного глави держави вважає об’єднання країни заради зміни курсу та подальшого напрямку розвитку (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Що стосується розчарувань, пов’язаних із Зеленським, то серед них ексрадник секретаря РНБО виділив невиконання абсолютно всіх передвиборчих обіцянок.

“Я не володію всією інформацією, якою володіє Зеленський, тому я не можу робити висновки, чому він чинить так чи інакше. Але я сподіваюся (я знаю цю людину давно, я знаю його як людину з твердою волею), що він ще піднесе нам сюрприз”, – зазначив Сивохо.

“Це буде приємний сюрприз. Хоча, дивлячись для кого. Якщо він посадить негідників і розкрадачів, для них це буде неприємний сюрприз, а для нас – приємний. Якщо він приведе мир на територію Донбасу, для мене це буде приємний сюрприз, а для “партії війни” – неприємний”, – додав він.

Також креативний продюсер студії “Квартал 95” заявив, що, на його думку, в Україні “незначна меншість” виступає за продовження “огидних процесів”, які спостерігалися в країні останнім часом, – війни та корупції. “Їх незрівнянно мало супроти нормальних людей”, – підсумував Сивохо.

За матеріалами сайту Обозреватель 

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close