Суспільство

Відео. Киянка та блогерка розповіла про шокуючі умови лікування в одному з медзакладів країни.

Киянка та блогерка Олена Зінькова, яка захворіла та потрапила в Інститут пульмонології, розповіла про жахи медзакладу. Про це інформує “Обозреватель”. 

Жінка лікує бактеріальну пневмонію. Перш, ніж покласти пацієнта у лікарню, роблять тест на коронавірус. Проте за треба треба викласти з власної кишені 2800 грн. І ще за госпіталізацію 1100 грн. При цьому затаритись необхідними медикаментами та речами для лікарні – а це ще плюс 1000 грн.

Проте найбільше шокував жінку стан лікарні: всюди радянські меблі та бруд.

Старі меблі в палаті

Старі меблі в палаті

Жінка також зізнається: харчування в лікарні теж жахливе. Вона також повідомила: як тільки розповіла про стан лікарні, відразу ж почали писати багато українців. Дівчина з Вінниці бідкалася їй, що помирає через коронавірус, а її не лікують.

Як з’ясувалося, Інститут пульмонології фінансується з Академії наук України. В інституті медсестри зізнаються: ліків немає. Два роки нічого не постачали. За все треба платити. А якщо в людини немає коштів, то лікуватися вона просто не зможе.

Самі лікарі тут отримують зарплату 4,5 тисячі гривень. Якщо раніше медсестри, санітарки могли працювати на 1,5 ставки, то тепер в інституті просто немає пацієнтів.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close