Суспільство

Відео. Киянка та блогерка розповіла про шокуючі умови лікування в одному з медзакладів країни.

Киянка та блогерка Олена Зінькова, яка захворіла та потрапила в Інститут пульмонології, розповіла про жахи медзакладу. Про це інформує “Обозреватель”. 

Жінка лікує бактеріальну пневмонію. Перш, ніж покласти пацієнта у лікарню, роблять тест на коронавірус. Проте за треба треба викласти з власної кишені 2800 грн. І ще за госпіталізацію 1100 грн. При цьому затаритись необхідними медикаментами та речами для лікарні – а це ще плюс 1000 грн.

Проте найбільше шокував жінку стан лікарні: всюди радянські меблі та бруд.

Старі меблі в палаті

Старі меблі в палаті

Жінка також зізнається: харчування в лікарні теж жахливе. Вона також повідомила: як тільки розповіла про стан лікарні, відразу ж почали писати багато українців. Дівчина з Вінниці бідкалася їй, що помирає через коронавірус, а її не лікують.

Як з’ясувалося, Інститут пульмонології фінансується з Академії наук України. В інституті медсестри зізнаються: ліків немає. Два роки нічого не постачали. За все треба платити. А якщо в людини немає коштів, то лікуватися вона просто не зможе.

Самі лікарі тут отримують зарплату 4,5 тисячі гривень. Якщо раніше медсестри, санітарки могли працювати на 1,5 ставки, то тепер в інституті просто немає пацієнтів.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close