Військові новиниОфіційні ЗМІ

У зоні бойових дій на Донбасі сьогодні зазнав поранень український військовий. Штаб операції Об’єднаних сил

У зоні бойових дій на Донбасі 13 червня поранень зазнав український військовий.

Як повідомили у штабі операції Об’єднаних сил, бойовики біля населеного пункту Пищевик вчергове відкрили вогонь з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Внаслідок обстрілу один український військовий отримав кульове поранення. Йому надали першу медичну допомогу та евакуювали до лікувального закладу.

У штабі кажуть, що вогонь у відповідь відкривали з наявної зброї.

У зоні бойових дій на Донбасі 12 червня бойовики 12 разів порушили режим припинення вогню. Внаслідок обстрілів один український військовослужбовець дістав поранення.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button
Close