COVID-19Військові новини

У ЗСУ фіксують стрімке погіршення ситуації з вірусом, за добу виявили майже 20 нових випадків COVID-19, сімох госпіталізували

Про це повідомляє Командування Медичних сил ЗСУ.

12 інших пацієнтів лікуються вдома під наглядом медичної служби:Львівська область — 4 військовослужбовців та 1 працівник ЗС України, Харківська — 1 військовослужбовець та 1 працівник ЗС України, Вінницька область — 3 військовослужбовці, Київська область — 1 військовослужбовець та 1 працівник ЗС України. Їхній стан здоров’я задовільний, симптоми захворювання відсутні.

Загалом за час епідемії одужали 169 людей, четверо померли від ускладнень. Наразі лікуються 173 людини.

На ізоляції, зокрема самоізоляції, перебувають 536 людей. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби — 93 людини.

Нагадаємо, в Україні за минулу добу зафіксували рекордну кількість нових випадків — 753. Загалом в Україні коронавірус виявили у 30 507 людей, з них 13 976 пацієнти одужали, а 880 — померли від ускладнень.

За матеріалами сайту Громадське

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close