Неформат

Відео. Мер Миколаєва шокував поведінкою під час суперечки з депутатами.

Мер Миколаєва Олександр Сенкевич під час суперечки з одним із депутатів показав середній палець.

Про це у Facebook написала журналістка Олександра Ющишена.

Суперечка сталася під час обговорення одного з проектів.

“Може мені потрібно змінити мову, якою я в цей мікрофон говорю?…Тому що я чотири рази щойно повторив, що ми не вносимо цей проєкт рішення, ми відправляємо його на доопрацювання. ” – сказав Сенкевич, показуючи середній палець.

Один з депутатів відповів, що проект рішення немає сенсу відправляти навіть на доопрацювання.

“Уверена, что сейчас фото с средними пальцами мэра Сенкевича, которые тот показывает с трибуны сессионного зала,…”

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close