Офіційні ЗМІ

Глава МОЗ Італії: вакцина від коронавірусу ймовірно готова – Європа вже замовила 400 млн доз.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Італії Роберто Сперанца. Крім того, про угоду повідомила пресслужба фармкомпанії.

«Разом з міністрами охорони здоров’я Німеччини, Франції та Нідерландів після запуску вакцинного альянсу ми підписали контракт на поставку до 400 мільйонів доз вакцини, призначених для всього населення Європи», — написав глава МОЗ Італії.

Компанія АstraZeneca спільно з Оксфордським університетом розробила вакцину й продовжує працювати над нею, наразі кілька етапів експериментів вже продемонстрували успіх, тому очікують, що випробовування закінчиться восени.

За словами Сперанци, ця угода — це «багатонадійний перший крок» для Італії та Європи.

«Вакцина — єдине остаточне рішення проти COVID-19. Це загальне суспільне благо, право кожного, а не привілей кількох», — зазначив він.

Ефективність вакцини має підтвердити останній етап випробувань — клінічні дослідження за участі добровольців.

Нагадаємо, ще в травні американська компанія Moderna Inc повідомила про успіх під час перших випробувань вакцини проти коронавірусної хвороби COVID-19.

Раніше Європейське агентство з лікарських засобів спрогнозувало, що вакцина проти коронавірусного захворювання COVID-19 за «оптимістичним сценарієм» буде готова в наступному році.

“Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте!

Нагадаємо, в Україні за минулу добу зафіксували рекордну кількість нових випадків — 753. Загалом в Україні коронавірус виявили у 30 507 людей, з них 13 976 пацієнти одужали, а 880 — померли від ускладнень.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close