Офіційні ЗМІ

Глава МОЗ Італії: вакцина від коронавірусу ймовірно готова – Європа вже замовила 400 млн доз.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Італії Роберто Сперанца. Крім того, про угоду повідомила пресслужба фармкомпанії.

«Разом з міністрами охорони здоров’я Німеччини, Франції та Нідерландів після запуску вакцинного альянсу ми підписали контракт на поставку до 400 мільйонів доз вакцини, призначених для всього населення Європи», — написав глава МОЗ Італії.

Компанія АstraZeneca спільно з Оксфордським університетом розробила вакцину й продовжує працювати над нею, наразі кілька етапів експериментів вже продемонстрували успіх, тому очікують, що випробовування закінчиться восени.

За словами Сперанци, ця угода — це «багатонадійний перший крок» для Італії та Європи.

«Вакцина — єдине остаточне рішення проти COVID-19. Це загальне суспільне благо, право кожного, а не привілей кількох», — зазначив він.

Ефективність вакцини має підтвердити останній етап випробувань — клінічні дослідження за участі добровольців.

Нагадаємо, ще в травні американська компанія Moderna Inc повідомила про успіх під час перших випробувань вакцини проти коронавірусної хвороби COVID-19.

Раніше Європейське агентство з лікарських засобів спрогнозувало, що вакцина проти коронавірусного захворювання COVID-19 за «оптимістичним сценарієм» буде готова в наступному році.

“Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте!

Нагадаємо, в Україні за минулу добу зафіксували рекордну кількість нових випадків — 753. Загалом в Україні коронавірус виявили у 30 507 людей, з них 13 976 пацієнти одужали, а 880 — померли від ускладнень.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close