Військові новини

Бутусов: Тепер загроза масштабного російського вторгнення в Україну менш імовірна. Вперше в практиці НАТО

Журналіст Юрій Бутусов яскраво прокоментував новину про те, що означає для України вчорашнє рішення про розширене партнерство, яке ми отримали від НАТО:

“Важливе досягнення на шляху до перемоги у війні з Росією. Вчора вперше в практиці НАТО статус розширеного партнерства надано Україні – державі, яка знаходиться в стані війни і продовжує бойові дії з Російською Федерацією. Шість років героїчних зусиль України, незмінний курс до зближення з Європою – і ось результат, саме в день незалежності Росії.

У цьому досягненні зовнішньої політики України чимала заслуга і президента Володимира Зеленського. Величезна подяка керівництву Міноборони і Міністерству закордонних справ, Генерального штабу. Важливим фактором для НАТО стало розділення функцій начальника Генштабу і головнокомандувача ЗСУ, реалізоване в цьому році.

Звичайно, фундамент цього рішення і зближення з НАТО було закладено ще минулим складом української влади, реалізований план, який розроблений і погоджений з НАТО ще при Порошенко, і нинішня опозиція Зеленському також може пишатися цим успіхом.

Про правильну взаємодію з НАТО свідчить і рішення президента США Дональда Трампа призначити новим послом США американського генерала, главу місії військових радників НАТО в Україні.

Але і приводів для ейфорії немає. Це означає лише, що НАТО офіційно підтримує нашу боротьбу проти РФ, підтримує наші зусилля. І це означає, що якщо наша держава почне виробляти структурні реформи армії в цілому, якщо замість розмов про “стандарти НАТО”, якщо у нас почнуться зміни в організації служби, якщо на першому місці в армії стане якість бійців і командирів, якщо армія отримає сучасну доктрину і тактику, то ми зможемо навіть в умовах війни рухатися до повноцінної участі в НАТО. А у нас поки з внутрішніми рішеннями виходить не так швидко, як із зовнішніми, буксуемо, совок продовжує пожирати армію та інші силові структури …

Тепер загроза масштабного російського вторгнення ще трохи менш імовірна – а це головне в нашій війні, яка буде йти ще довго. Нехай повільно, але йдемо вперед.” – прокоментував Бутусов.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close