Блоги

Політолог: “Всі думали, що було дно. Але знизу постукав Зеленський. Все як я і сказав. У зв’язку з таким собі міфічним коронавірусом у дружини…”

Журналіст, історик, політолог Дмитро Корнійчук прокоментував новину про те, що перша леді України Олена Зеленська захворіла на коронавірус. Політолог припустив, що це чергове шоу для того, щоб президент з сім’єю поїхав на літній відпочинок.

“Я так зрозумів, що Зеленський готується злітати відпочити на теплі острови? Тому придумали коронавірус його дружині – і самому Зе доведеться на 14 днів піти в якусь таємничу самоізоляцію. Ну, приблизно так, як Зеленський був в січні в Омані в найдорожчому готелі, а лохам-українцям розповідали про «Буковель».

Готуйтеся до балагану «Віртуальний Зеленський в самоізоляції на Банковій»” – прокоментував політолог.

Трохи пізніше він розмістив ще один пост, в якому зазначив, що його прогнози збулися. Відразу після появи новини про хворобу першої леді, вийшла новина про те, що Зеленський йде на самоізоляцію.

“Ну, все як я відразу і сказав. У зв’язку з таким собі міфічним коронавірусом у дружини, Зеленський йде на самоізоляцію. Про це повідомив Офіс президента. Шукайте сім’ю Зеленських на найдорожчих курортах світу тепер.

Якими ж деб..лами вважають нас у Зеленського.

І ми ще обурювалися, що Порошенко нишком відпочивав на Мальдівах. Так той хоч не вигадував байку, що він на самоізоляції через якусь хворобу.

Ми думали, що було дно. Але знизу постукав Зеленський))”, – написав Корнейчук.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close