Соц мережі

Відео. Дніпро накрило лихо, вулицю за 100 мільйонів затопило: нова бруківка поплила за течією

Люди звинувачують у цьому забиті водостоки.

Негода наробила шкоди у Дніпрі.

Вчорашня злива пустила під воду центральну вулицю Короленка, на реконструкцію якої з місцевого бюджету виділили близько 102 млн грн.

На майже відремонтованій вулиці практично вщент змило бруківку і залило водою магазини, повідомляють місцеві ЗМІ.

Місцеві переконані, що вулицю затопило через забиті ринви та водостоки.

Відео 9-channel.com

Крім того, 12 червня у Дніпрі затопило також Катеринославський бульвар, де утворився справжній ставок. А ще – стихія повалила кілька десятків дерев у місті та обірвала лінії електропередач.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close