Блоги

Віталій Купрій: Зеленська знялася у відеокліпі чоловіка. А ви не звернули уваги на сходи, якими ходила Перша Леді? Зеленський зробив помилку.

На своїй сторінці в Фейсбук Віталій Купрій написав допис.

Олена Зеленська знялася у відеокліпі за сценарієм свого чоловіка. Мова йшла про бар’єри.

Гарне освітлення, професійний звук, неперевершений монтаж сюжету.

А ви не звернули уваги на сходи, якими ходила Перша Леді? Вони майже вщент зруйновані, потріскалися і скособочилися.

Помилкa Зеленського у тому, що він на підтримку свого зруйнованого рейтингу залучив більш популярну в народі дружину. Та ще й обрав невірну локацію для відосика у центрі Києва. Художній музей, на ремонт якого роками не виділяються кошти!!!

Як казали раніше: Стuд і срaм!

 Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

 

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close