Офіційні ЗМІ

В американській Атланті спалахнули нові протести після вбивства поліцейськими афроамериканця. ВIДЕО

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Російська служба Бі-бі-сі.

Демонстранти вимагали розібратися із загибеллю Брукса. Вони перекрили автотрасу, що проходить через місто, а потім протести і зовсім переросли в заворушення. Мітингувальники підпалили ресторан швидкого харчування, біля якого застрелили Брукса.

Інцидент стався в п’ятницю ввечері. У поліцію надійшла скарга на водія, який заснув в черзі до віконця видачі замовлень. Ним виявився Рейшард Бруск, який пізніше провалив тест на алкотестері й чинив опір поліцейським. Брукс боровся з поліцейськими, відібрав у одного з них електрошокер і почав тікати.

Слідчі заявляють, що потім Брукс прицілився з шокера в одного з поліцейських, після чого той кілька разів вистрілив у афроамериканця. Брукс помер в лікарні.

Користувач YouTube Kenneth Hartfield опублікував відео, на якому відображена спроба Брукса втекти від поліції, а також чутні звуки пострілів:

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close