Військові новини

“ЗСУ оточили бойовиків” ДНР “в Санжарівці і взяли 2 висоти під Дебальцевим”, – Безлер б’є на сполох

Підрозділи армії ЗСУ оточили населений пункт Санжарівка на Донбасі і взяли під контроль 2 висоти під населеним пунктом Логвинове, через що один з екс-ватажків бойовиків в Горлівці Ігор Безлер б’є на сполох.

Один з колишніх ватажків бойовиків в Горлівці Ігор Безлер б’є на сполох через те, що підрозділи української армії оточили населений пункт Санжарівка і взяли під контроль 2 висоти під населеним пунктом Логвинове. Про це він написав на сторінці своєї дружини Анжеліки Безлер в соціальній мережі, повідомляє Діалог.UA.

Безлер підкреслив, що взяті українською армією під контроль території знаходяться всього в 3 кілометрах від Вуглегірська, який разом з Дебальцеве може бути взяті під контроль української армії в ході наступу. За його даними, бійці ВСУ можуть вибити російську армію з Дебальцевого. За словами Безлер, українська армія не стане брати міста в лоб, а для нарізання території і вичленує кілька населених пунктів, поступово звільняючи міста в околицях Донецька. “Брати міста в лоб нерозумно і неефективно. Оптимальний варіант нарізати територію як листковий пиріг з виокремлення Вуглегірськ-Дебальцеве, Горлівки і Єнакієвого і окремо Донецька і Ясинуватої”, – йдеться в повідомленні, опублікованому на сторінці подружжя Безлер.

Також сьогодні ЗСУ на Світлодарці розбили дві позиції російських найманців. 

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close