Військові новини

“ЗСУ оточили бойовиків” ДНР “в Санжарівці і взяли 2 висоти під Дебальцевим”, – Безлер б’є на сполох

Підрозділи армії ЗСУ оточили населений пункт Санжарівка на Донбасі і взяли під контроль 2 висоти під населеним пунктом Логвинове, через що один з екс-ватажків бойовиків в Горлівці Ігор Безлер б’є на сполох.

Один з колишніх ватажків бойовиків в Горлівці Ігор Безлер б’є на сполох через те, що підрозділи української армії оточили населений пункт Санжарівка і взяли під контроль 2 висоти під населеним пунктом Логвинове. Про це він написав на сторінці своєї дружини Анжеліки Безлер в соціальній мережі, повідомляє Діалог.UA.

Безлер підкреслив, що взяті українською армією під контроль території знаходяться всього в 3 кілометрах від Вуглегірська, який разом з Дебальцеве може бути взяті під контроль української армії в ході наступу. За його даними, бійці ВСУ можуть вибити російську армію з Дебальцевого. За словами Безлер, українська армія не стане брати міста в лоб, а для нарізання території і вичленує кілька населених пунктів, поступово звільняючи міста в околицях Донецька. “Брати міста в лоб нерозумно і неефективно. Оптимальний варіант нарізати територію як листковий пиріг з виокремлення Вуглегірськ-Дебальцеве, Горлівки і Єнакієвого і окремо Донецька і Ясинуватої”, – йдеться в повідомленні, опублікованому на сторінці подружжя Безлер.

Також сьогодні ЗСУ на Світлодарці розбили дві позиції російських найманців. 

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close