Блоги

Борислав Береза : Президенту заважають. Він тому й не показує результат. Ті, хто не дають йому можливості.

На своїй сторінці в Фейсбук Борислав Береза написав допис. Публікуємо мовою оригіналу. Орфографію та синтаксис збережено :

– Президенту мешают. Он потому и не показывает результат.
– Кто ему мешает? Кто?
– Те, кто не дают ему возможности.
– Ок. Он президента. У него свои глава ВР и монобольшинство. Главу Кабмина и всех министров он отбирает лично и ВР за них голосует. Глава СБУ и ГПУ его люди. Даже хозяин “Велюра” – это его человек. Всех советников он себе сам подобрал. Кто ему мешает? Кто?
– Не знаю. Но кто-то же мешает.
– Почему ты так думаешь?
– Потому что, если бы не мешали, то он бы все сделал.
– А может ему просто мешают яйца, как плохому танцору?
– Может.
– Считаешь, что без них ему будет лучше?
– Нет! Я этого не говорил. Но точно кто-то хитросделанный мешает.
– А может он просто не способен? Может он не на своем месте? Подумай об этом.
– Ты хочешь сказать, что я проголосовал за пустышку? Нет! Ему кто-то мешает.
– Кто!!!???

Борислав Береза

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close