Соц мережі

Українські специ ліквідували полковника з “ЛНР”, який організував атаку на Іл-76.

Ще в лютому 2017 року українські спецслужби та армійські спецпризначенці керованим вибухом знищили полковника терористичних незаконних збройних формувань, начальника управління так званої “народної міліції ЛНР” Олега Анащенка.

Саме цей бойовик був організатором збиття українського транспортника Іл-76 з 49 воїнами на борту 14 червня 2014 року.

Таку інформацію оприлюднив на сторінці у фейсбуці речник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко.

“4 лютого 2017 року у Луганську внаслідок операціі українських спецслужб із залученням армійських спецпризначенців було знищено керованим вибухом полковника терористичних НЗФ Олега Анащенка, начальника управління так званої “народної міліції ЛНР”. Це саме цей зрадник у червні 2014 командував всією ППО у луганських терористів і був безпосереднім організатором, на жаль, вдалого полювання за нашим транспортником”, – написав Шевченко.

За його словами, так українська держава помстилася за загибель дев’яти членів екіпажу і 40 десантників під луганським аеропортом.

У березні 2017 року, нагадаємо, окупанти оприлюднили буцімто “відеозізнання” двох полонених українських військовослужбовців зі складу 8-го полку спеціального призначення ССО Сергія Іванчука та Івана Дєєва, де вони розповідають, як нібито вони 4 лютого підірвали в Луганську “начальника управління народної міліції ЛНР” Олега Анащенка.

У свою чергу, влада України категорично спростувала тоді ці звинувачення.

За словами журналіста Юрія Бутусова, полонених спеців під тортурами змусили зізнатися в диверсіях, щоб прикрити ліквідацію Пасічником на замовлення Курченка конкурентів із керівництва “народної міліції ЛНР”.

Нагадаємо, 14 червня 2014 року, приблизно о 1:00 ночі, біля Луганська бойовики збили із ПЗРК “Ігла” український військово-транспортний літак. Виконавцями злочину були найманці з російської диверсійної групи ПВК “Вагнер”.

Іл-76 зі складу 25-ї військово-транспортної авіаційної бригади Повітряних сил ЗСУ прямував до аеропорту у складі конвою з трьох літаків та мав сідати другим. На борту літака перебували 40 десантників 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади та 9 членів екіпажу. В результаті влучання ракети й падіння літака всі вони загинули.

Прокуратура кваліфікувала подію як теракт.

Загибель 49 військових, які перебували на борту Іла, стала найбільшою на той час одночасною втратою Збройних сил України.

25-та бригада транспортної авіації (25 бтра, в/ч А3840), до якої належав збитий Іл-76, дислокується в місті Мелітополь Запорізької області.

27 березня 2017 року обвинуваченого в службовій недбалості у справі про збитий Іл-76 генерал-майора Віктора Назарова, який у червні 2014-го був заступником керівника АТО, суд першої інстанції в Павлограді засудив до 7 років позбавлення волі. Надалі Апеляційний суд Дніпропетровської області почав розгляд апеляційної скарги Назарова, а в листопаді 2018-го почав спочатку.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close