Браво Українці ! У Міжнародному напівмарафоні до річниці Сухопутних військ США кращими стали українські курсанти

У Міжнародному напівмарафоні, участь у якому взяли близько сотні військовослужбовців Збройних сил США, України, Канади, Данії та Литви з нагоди 245-ї річниці Сухопутних військ Збройних сил США, кращими стали військовослужбовці Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Назарій Чапля та Марія Білинська. 

Захід відбувся в неділю, 14 червня, на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

Зазначається, що забіг проходив у два етапи групами не більше 50 осіб – дотримуючись карантинних вимог.

Дистанція напівмарафону складає 21 кілометр. Численна група учасників змагань долала дистанцію пішки із військовими наплічниками вагою понад 10 кілограмів.

“За результатами змагань, кращим в абсолютній першості серед чоловіків став курсант Національної академії сухопутних військ Назарій Чапля, серед жінок – курсантка вишу Марія Білинська“, – повідомили в пресслужбі академії.

У віковій категорії від 18 до 29 років найшвидшим серед представників чоловічої статі став курсант Сергій Рузак, жіночої – курсант Альона Русанова.

Найсильнішим напівмарафонцем у віковій категорії “30-39 років” серед чоловіків визнано заступника начальника кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту підполковника Андрія Арабського, а серед жінок – представницю ЗС США Ешлі Мілс.

У віковій групі від 40 до 49 років рівних не було також військовослужбовцю армії США першому сержанту Волтеру Симонсу. До слова, третім у цій категорії подолав напівмарафонську дистанцію начальник факультету бойового застосування військ Національної академії полковник Олександр Тимощук.

А серед найстарших учасників, віком понад 50 років найспритнішим став сержант-майор ЗС США Дуг Лафреддо.

Медалі, кубки та дипломи переможців Міжнародного напівмарафону вручили начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук та командир Багатонаціональної тренувальної місії полковник Збройних сил США Джон Оуклі.

За матеріалами сайту Новинарня

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button