Військові новиниСоц мережі

Браво Українці ! У Міжнародному напівмарафоні до річниці Сухопутних військ США кращими стали українські курсанти

У Міжнародному напівмарафоні, участь у якому взяли близько сотні військовослужбовців Збройних сил США, України, Канади, Данії та Литви з нагоди 245-ї річниці Сухопутних військ Збройних сил США, кращими стали військовослужбовці Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Назарій Чапля та Марія Білинська. 

Захід відбувся в неділю, 14 червня, на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

Зазначається, що забіг проходив у два етапи групами не більше 50 осіб – дотримуючись карантинних вимог.

Дистанція напівмарафону складає 21 кілометр. Численна група учасників змагань долала дистанцію пішки із військовими наплічниками вагою понад 10 кілограмів.

“За результатами змагань, кращим в абсолютній першості серед чоловіків став курсант Національної академії сухопутних військ Назарій Чапля, серед жінок – курсантка вишу Марія Білинська“, – повідомили в пресслужбі академії.

У віковій категорії від 18 до 29 років найшвидшим серед представників чоловічої статі став курсант Сергій Рузак, жіночої – курсант Альона Русанова.

Найсильнішим напівмарафонцем у віковій категорії “30-39 років” серед чоловіків визнано заступника начальника кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту підполковника Андрія Арабського, а серед жінок – представницю ЗС США Ешлі Мілс.

У віковій групі від 40 до 49 років рівних не було також військовослужбовцю армії США першому сержанту Волтеру Симонсу. До слова, третім у цій категорії подолав напівмарафонську дистанцію начальник факультету бойового застосування військ Національної академії полковник Олександр Тимощук.

А серед найстарших учасників, віком понад 50 років найспритнішим став сержант-майор ЗС США Дуг Лафреддо.

Медалі, кубки та дипломи переможців Міжнародного напівмарафону вручили начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук та командир Багатонаціональної тренувальної місії полковник Збройних сил США Джон Оуклі.

За матеріалами сайту Новинарня

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close