Офіційні ЗМІ

Головлікар лікарні в Сарнах Іванюк – такої навали пневмоній не бачив за всі 24 роки своєї трудової діяльності

Про це на своїй сторінці у Facebook написав головлікар лікарні Василь Іванюк

За словами медика, в реанімації зараз шість важких хворих (один вкрай важкий, він на неінвазивному апараті ШВЛ).

В інфекційному відділенні лікарні – 23 хворих, висока температура у чотирьох, всім їм потрібен додатковий кисень, “стан здоров’я тяжкий, у решти пацієнтів – середньої тяжкості”. Двоє пацієнтів були виписані, натомість троє переведені з обсерваційного відділення. На обсервації в терапевтичному корпусі – 43 пацієнти, всі з пневмонією, у 15 з них висока температура, у травматології – ще сім хворих (у тому числі вагітна жінка з важкою пневмонією).

“Друзі, скажу так, за всю свою трудову діяльність, а вона налічує 24 роки, такої навали пневмоній я ще не бачив, і, думаю, мої колеги теж”, – підсумував він.

За словами лікаря, надійшло ще 10 хворих з пневмоніями, вже є п’ять ПЛР-підтверджень про коронавірус. Він уточнює, що всі хворі – або із смт Клесів, або з навколишніх сіл: “На жаль, всі з одного осередку”.

“Ми змушені додатково залучати медичний персонал для надання допомоги хворим. За тиждень вся медична спільнота має святкувати своє професійне свято, але яке може бути святкування, коли таке напруження, завантаження і така ситуація. Коли більша частина лікарні вже сьогодні на “передку”. Я думаю, що все рівно людям зробимо приємні “сюрпризи”, бо для чого тоді ми це все робимо. Наші медичні працівники гідні найвищої похвали і шанувань. Сили і терпіння Вам, мої дорогі колеги. Усім дякую за підтримку і розуміння. Господи!!! Допоможи нам усім у цій нелегкій боротьбі”, – додав він.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close