Офіційні ЗМІ

У “Слузі Народу” озвучили ціну одного референдуму. Сума вражає, ви і далі хочете референдумів ?

Про це заступник голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук заявив на брифінгу 15 червня, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на hromadske.

“Кожен референдум – це кошти, в середньому, за оцінками експертів, 2 мільярди гривень. Саме тому (на референдумах. – Ред.) треба ставити важливі для розвитку держави питання”, – зазначив він.

Пізніше Стефанчук додав, що фінансування загальнонаціональних референдумів здійснюватиметься за рахунок держбюджету.

“Ми пропонуємо в нашій редакції (закону про народовладдя. – Ред.), щоб фонд (всеукраїнського референдуму. – Ред.) обмежувався 20 тисячами мінімальних заробітних плат (не більше 95 млн гривень. – Ред.)”, – додав перший заступник спікера.

Нагадаємо, 9 червня 2020 року президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт про народовладдя, який покликаний поліпшити процедуру проведення загальнонаціональних референдумів.

Планується, що Верховна Рада 18 червня розгляне в першому читанні законопроєкт про народовладдя через український референдум, а також доопрацьовану програму дій Кабінету міністрів.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close