Офіційні ЗМІ

Угорському району бути ? МЗС – Створення Берегівського району на Закарпатті не є поступкою Угорщині, – Чернишов

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він заявив на пресконференції “100 днів роботи уряду – звіт Мінрегіону” в понеділок.

“У нас є мононаціональні райони в Одеській області або Закарпатській області. Справді, Мінрегіон дуже уважно ставиться до формування районів і територіальних громад у цих районах. Ви питаєте, чи є створення Берегівського району поступкою Угорщині? Навпаки, це не є поступкою, оскільки в остаточній конфігурації створення цього району він був посилений ще Виноградівською частиною. Цей район є переважно українським, і про жодну поступку не йдеться”, – сказав Чернишов.

Як повідомлялося, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Берегівський і Болградський райони давно існують у складі України й існуватимуть виключно в складі України, а питань про національні автономії на території України на даний момент нема на порядку денному.

Раніше Кулеба назвав фейком те, що Україна створює Берегівський район на догоду інтересам Угорщини.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close