Роман Донік: Україна врятована від дeфoлтy. І не потрібні гроші МВФ. Уряд Зеленського знайшов спосіб поповнення бюджету.

На своїй сторінці в Фейсбук Роман Донік написав допис. Публікуємо мовою оригвналу. Орфографію та синтаксис збережено :

Украина спасена от дефолта. И не нужны деньги МВФ. Уряд Зеленского нашел способ пополнения бюджета. Платные камеры в тюрьме для подследственных, чья вина не доказана. 12 тыс гривен в месяц с человека. Можно закрывать под надуманными предлогами и до суда держать в камере, позволяя покупать себе человеческие условия. А потом выпускать на суде и говорить: “ну извините, ошиблись”. Пока человек добьется компенсации, пройдут годы. И будут уже другие управленцы. Все гениальное просто.
«Цей проект носить експериментальний характер і має довести або заперечити життєздатність ідеї забезпечення нормальних умов перебування всім ув’язненим при обмеженому державному фінансуванні. Потрібно також наголосити, що у слідчих ізоляторах перебувають люди до вироку суду, а тому юридично їх вина не встановлена. Отже, як і будь-яка інша особа, ув’язнений зможе офіційно собі забезпечити більш комфорті умови існування, при цьому виключно за власним бажанням», – підсумував Міністр.

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Хто найкращий ? Що чекає попереду ? Щоб голос зарахувався натисніть на фото та проголосуйте.

Показати більше
Back to top button