Блоги

З’явиться країна, яка все рoзвaлить- Кулеба сказав, як йдуть справи з санкціями проти Росії

Україна з побоюванням очікує, що в Євросоюзі зміниться позиція щодо санкцій проти Росії, але поки що цього не сталося.

Про це заявив в інтерв’ю Lb.ua міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. Він пояснив, що ймовірність зняття санкцій з Москви існує з першого дня їх введення.

“Така можливість існує. Є умовні зони: зелена, жовта і червона. Це процес зараз знаходиться посередині жовтої зони. Однак у нас є така традиція: двічі на рік, в січні і в липні, ми чекаємо, коли з’явиться одна країна, яка все розвалить. Але поки ніхто нічого не знищив”, – пояснив міністр.

Кулеба заявив, що принциповою позицією України залишається збереження антиросійських санкцій і МЗС працює над цим.

“Доти, поки Російська Федерація повністю не виконає свої зобов’язання в рамках Мінських угод. І коли росіяни запустили інформаційну хвилю і говорили про необхідність зняття санкцій на час коронавірусу, ми жорстко і рішуче стали цьому протидіяти”, – пояснив він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, колишній канцлер Німеччини Герхард Шредер висловився за зняття санкцій з Росії під приводом допомоги їй в боротьбі з епідемією коронавірусу і зменшення втрат економіки від карантину.

Росія, Китай, Іран, Куба, Сирія, Нікарагуа, Венесуела і КНДР закликали генерального секретаря ООН Антоніу Гутерріша вимагати від низки інших країн зняти санкції, що заважають боротьбі з поширенням коронавірусу.

Зокрема Гутерреш закликав лідерів “Великої двадцятки” до зняття санкцій, які заважають доставці продовольства і медичної допомоги в різні країни, в тому числі і в Росію.

Раніше Кулеба попередив главу МЗС Данії про маніпуляції Росією пандемією COVID-19 заради зняття санкцій.

За матеріалами сайту Обозреватель

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close