Соц мережі

Везуть до суду! СБУ затримали його прямо у лікарні. Більше не викрутиться. “Арешт без права застави”

Офіс Генерального прокурора повідомив, що СБУ затримала главу Херсонської облради Владислава Мангера, підозрюваного в замовленні нападу на Катерину Гандзюк.

Зараз Мангера везуть до Києва, де Печерський районний суд повинен розглянути йому запобіжний захід. Суддя розглядатиме клопотання прокурора Офісу генпрокурора про обрання йому запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою без можливості внесення застави.

Раніше 15 червня адвокат Мангера Дмитро Ільченко повідомив, що співробітники поліції і прокуратури приїжджали до лікарні, де лікується підзахисний, “але отримали довідку, що його неможливо доставити до суду за станом здоров’я”.

А про це ще вчора писав тг-канал “Резидент”. Сьогодні ж їхня інформація підтвердилася.

“Наш вчорашній # Інсайд підтвердився. СБУ вранці 16 червня затримала в лікарні Херсона голову обласної ради Владислава Мангера, зараз його везуть на літаку до Києва для участі в засіданні суду.

Як повідомили в Офісі генпрокурора, в Печерському райсуді Києва розглядатимуть клопотання прокурора про обрання запобіжного заходу Мангеру у вигляді утримання під вартою без можливості внесення застави “, – йдеться в повідомленні каналу.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close