Військові новини

Відео. Нехай щастить: Наші захисники заспокоїли російського снайпера ювелірним пострілом з ПТУРа

Волонтер фонду “Повернись живим” Андрій Римарук на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook виклав відео, яке прокоментував “Коли тобі набрид російський снайпер”.

Він зазначив, що бійцям української армії набрид снайпер, який сховався в будівлі та вів прицільний вогонь по українським військовим. При цьому було прийнято рішення нанести вогневий удар з ПТУР по будівлі з метою ліквідації снайпера.

 

Той момент, коли тобі набрид російський снайпер, який сховався в будівлі.Команда фонду Повернись Живим винайшла простий в користуванні, практичний і мобільний пристрій спостереження. Як бачите він хоч трошки, але дає нашим військовим перевагу над рускімі.Дталі скоро на сторінці фонду. Будьте чемними, допомагайте армії.P.s. Рускіє, я знаю що ви мене читаєте, відос полетів як доказ по опєратівним сводкам, фотки зроблені вами ви вже довго аналізуєте і таке інше. Але ригати ви будете ще довго, це я вам обіцяю. Ги))))

Опубликовано Андреем Рымаруком Понедельник, 15 июня 2020 г.

“Той момент, коли тобі набрид російський снайпер, який зник в будівлі”. Команда фонду “Повернись живим” винайшла простий у використанні, практичний і мобільний пристрій спостереження, який допомогає нашим воїнам у таких випадках, прокоментував волонтер.

“Як бачите, воно хоч трошки, але дає нашим військовим перевагу над росіянами”, – зазначив він. При цьому додаткові деталі спецоперації доброволець пообіцяв опублікувати пізніше. Дата і точне місце бою поки не розкрито.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close