Блоги

Політолог : Злі язики стверджують, що Олени НЕМАЄ в списках пацієнтів. Дозвільні балачки! Журналісти порадують правдою…

На своїй сторінці в Фейсбук Михайло Чаплига написав допис. Публікуємо мовою оригіналу. Орфографію та синтаксис збережено :

ПОСТ в защиту пиара Зеленского на карантине и супруге…

Злые языки утверждают, что Елены НЕТ в списках пациентов НИ ОДНОЙ больницы Киева, определенной МОЗом как базовая для лечения вируса… включая Феофанию.

Так же злые языки утверждают, что нет никаких шансов не заразить кого либо еще если ситуация такова, что вас госпитализировали с пневмонией…

Я считаю, что все тексты о том, что З-Еленский просто пиарится и готовит нас к изоляции по причине проигранных (до начала) местных выборов – досужие разговорчики!

Поскольку на нычку в туалете товарищи на Банковой почитывают меня – они скоро точно выложат нам хотя б несколько фото из палаты первый леди и утрут всем нос!

А журналисты потом проведут расследование и порадуют нас правдой.

 

Від редакції. Шановні користувачі мережі Інтернет. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close