Блоги

Мирослав Гай: Подзвонили родичі з Закарпаття. Дуже пoгaнa ситуація з кoрoнaвiрусом. Xворіють цілими селами.

На своїй сторінці в Фейсбук Мирослав Гай написав допис. Публікуємо мовою оригіналу. Орфографію та синтаксис збережено :

Подзвонили родичі з Закарпаття. Кажуть там дуже погана ситуація з коронавірусом. Що хворіють цілими селами. Не знаю наскільки правда, але вони налякані, і навіть думають скасувати святкування ювілею тестя. Багато хто просто не звертається до лікарні, хворіють родинами вдома. Якийсь треш.

За матеріалами сторінки в Фейсбук Мирослава Гай

 

Від редакції. Шановні користувачі мережі Інтернет. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close