Соц мережі

Відео. Стояла на колінах і благала: Поліцейська прямо у відділку сильно побила 18-річну дівчину

На Закарпатті поліцейська прямо у відділку побила 18-річну дівчину. Замість того, щоб захистити її від молодиків, вона штовхали потерпілу коліном в живіт.

Тепер проти неї відкрито кримінальне провадження, а сама правоохоронець перепрошує і пропонує гроші, щоб зам’яти скандал.

Детальніше про інцидент читайте в матеріалі OBOZREVATEL.

Конфлікт між молодими людьми в центрі Міжгір’я на Закарпатті закінчився несподівано для Валерії. Сама дівчина розповідає, що троє місцевих хлопців стали ображати її знайомого.

“Їм не сподобалося, що він проїхав на мотоциклі не так, як їм хотілося. Стали його ображати. Оскільки це мій знайомий і сусід, то я заступилася. Однак тут же і на мене полилася лайка, образи, один з хлопців навіть пригрозив, що поб’є. Коли я відповіла, що давай, подивлюся як ти мене вдариш, він штовхнув. Я теж його штовхнула. У відповідь знову стали обзивати, використовували нецензурну лексику. Довели до сліз, і коли я відійшла, то викликала поліцію “, – каже вона .

Однак правоохоронці хотіли посадити дівчину в машину разом з тим же хлопцем, який її кривдив. “Він сидів на задньому сидінні поліцейського авто, і коли я відкрила двері, він тут же знову почав обзивати. Поліцейські не реагували. Я розвернулася і хотіла піти. Але співробітник поліції схопив мене і засунув в автомобіль”, – згадує дівчина.

Коли їх привезли до відділку, то патрульна Людмила Гримут початку допитувати Валерію. При цьому хлопець, який ображав дівчину, відчував себе у відділку як вдома.

“Він спокійно там ходив. Я її питаю, чому вона бере свідчення у мене, а не у людини, яка мене ображала. Тоді вона підвищила тон, стала вимагати, щоб назвала свої дані і телефон мами. Я відмовилася. Тим більше, що, коли мене насильно саджали в авто патрульних, телефон випав “, – продовжує дівчина.

В цей час до кімнати увірвався кривдник і знову почав обзивати Валерію. При цьому напарник Гримут стояв в коридорі і сміявся, а сама поліцейська ніяк не реагувала. Тоді Валерія відмовилася давати будь-які дані без адвоката.

Але це викликало ще більший гнів жінки-поліцейської. “Я розплакалася, і коли вона знову почала мене допитувати, сказала, що нічого не скажу. Чому ви допитуєте мене, а не його? На що поліцейська стала говорити, що я сирота, що вона через мене повинна вставати і не висипатися. Я запитала, чи прийшла вона на роботу спати або допомагати людям “- згадує Лера.

Це розлютило Людмилу, вона штовхнула Валерію до стіни, та так, що та вдарилася головою. “Вона намагалася вдарити по обличчю, але я захищалася, тоді вона подряпала мені шию, щипала за руки. А потім, коли я тримала її руки, щоб вона не била, поліцейська коліном стала бити мене в живіт”, – описує всю красу допиту в поліції дівчина.

В кімнату вбіг напарник і буквально відтягнув розлючену жінку від Валерії. Коли дівчина хотіла піти, поліцейський штовхнув її на стілець і, нецензурно висловлюючись, наказав сидіти. Тоді у постраждалої почалася істерика, вона плакала і просила їй допомогти, але ніхто з правоохоронців не надавав допомоги.

У поліцейську дільницю викликали швидку, але лікарі не допомогли. “Вони заявили, що я ненормальна і перебуваю в неадекватному стані. Потім повезли мене в лікарню. Там лікарі швидкої зникли, а з’явилися інші медики”, – розповідає дівчина.

Їй принесли апарат і попросили подихати. Виявилося, що цей пристрій для вимірювання алкоголю в крові. Тоді Валерія стала обурюватися і питати, на якій підставі вони хочуть взяти у неї аналіз.

Покинути лікарню Валерії вдалося тільки о 5 годині ранку. Вона повернулася додому і розбудила маму, показала їй синці і розповіла про те, що сталося.

Слідом за нею на порозі стояли ті самі поліцейські. У Людмилі мама дівчини впізнала свою родичку.

“Я в поліцейській дільниці стояла на колінах, благала не бити і говорила, що вона ж моя родичка. На що та відповіла:” Ти мені ніяка не родичка “, – зі сльозами розповідає Валерія.

Правда, поліцейська родинні зв’язки згадала, коли зрозуміла, що просто так ця історія їй не зійде. Вона почала дзвонити Валерії і просити не писати заяву.

“Казала, що я можу написати скаргу на хлопців, які мене ображали. На її напарника. Але тільки не на неї. І навіть пропонувала гроші – 5 тисяч. Але я не погодилася”, – зазначила постраждала.

У поліції Закарпаття заявили, що зараз проводять службове розслідування, а також відкрили кримінальне провадження за цим фактом за статтею перевищення службових повноважень. Матеріали будуть передані в ГБР.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close