Соц мережі

Кадиров – Українській владі: “Прийде час, рахунок пред’явимо, запам’ятайте це”.

Глава Чечні Рамзан Кадиров виступив з різкою заявою на адресу України і Грузії в зв’язку з гучною справою про підготовку замаху на грузинського ведучого Георгія Габуна.

Про це повідомляє Діалог.

У Тбілісі 16 червня повідомили, що затримали росіянина який нібито за завданням глави Чечні планував вбивство ведучого, який недавно негарно висловився в адресу президента РФ Путіна. Було відзначено, що наводку на кілера дала українська сторона.

Кадиров запевнив, що не має до інциденту жодного відношення. “Якщо хтось діє за моїм дорученням, він його виконає, а якщо завдання треба виконати тихо, то ніхто про це не дізнається”, – написав Кадиров. Він знову закликав грузинського ведучого вибачитися за слова про Путіна на колінах.

Глава Чечні також порадив владі Грузії самим покарати журналіста, зазначивши, що в іншому випадку той залишиться його ворогом. Звернувся Кадиров і до України, яка нібито допомогла Грузії з затриманням кілера. “Хочу порадити на майбутнє поводитися більш серйозно, а не на потіху публіці”, – написав глава Чечні. Він заявив, що українська влада нібито піариться за його рахунок, так як у них проблеми з народом. “За цей піар ви мені, до речі, зобов’язані. Запам’ятайте це! Прийде час, рахунок пред’явимо. Неодмінно!” – написав глава Чечні.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close