Влада

Команда Зеленського – офіційно про аттестацію та кошти за пробне ЗНО.

Верховна Рада ухвалила законопроєкт президента Володимира Зеленського, який передбачає скасування обов’язкову державну підсумкову атестацію в 2020 році.

Про це повідомляє сайт Верховної Ради.

За відповідне рішення проголосували 356 народних обранців. Закон передбачає, що учні, які завершують повну загальну середню освіту в 2019/2020 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації у зв’язку з карантинними заходами через коронавірус.

Команда Зеленського – пряма мова

Кошти за пробне ЗНО повернуть усім учасникам тестування. Для цього з Фонду боротьби з COVID-19 буде виділено 52 мільйони 450 тисяч гривень. Таке рішення уряду погодив сьогодні на своєму засіданні Комітет з питань бюджету.

Пробне тестування мало відбутися 15 і 17 червня, але було скасоване через загрозу коронавірусу. За участь в оцінюванні учасник сплатив по 145 гривень за кожен навчальний предмет. Більшість цих коштів було спрямовано на друк зошитів для тестування.

Виплати учасникам пробного ЗНО розпочнуться вже за два тижні – 1 липня. Вони здійснюватимуться через відділення «ПриватБанку». Учасники пробного ЗНО, які мають картку вказаного банку, отримають SMS-повідомлення про зарахування коштів. Якщо учасник не має картки, він отримає SMS-повідомлення, що картка з компенсованими грошима чекає у найближчому відділенні «ПриватБанку».

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Content is protected !!
Close