Блоги

Блогер : Вuбyх в житловому будинку в столиці. Зеленський мовчить. Уже зовсім скоро дізнаємося, де ховається Зе президент

На своїй сторінці в Фейсбук Oleg Helgiv  написав допис.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .  

Оставь меня Андрюша, я в печали!
Сказал Зеля Ермаку и исчез с наших голубых экранов.
Взрыв в жилом доме в столице. А Зеленский молчит. Ни то что лично не приехал, пол часа с Печерска, а даже видео не выложил с соболезнованиями.
Сегодня – завтра, конечно что нибудь от ОПы появится. Вова грозно нахмурит бровь и скажет, что во всем виноваты папередники, газ в дом не перекрыли ещё при Порошенко. Но его молодые лица это исправят и отключат всему микрорайону.
А вот где он забурился на выходные и в каких ипенях самоизолировался, до состояния не снимаемости на видео. Народу интересно.
Или пока тут Аваков ужесточает карантин, Зеля его где то за кордоном нарушает.
Скоро узнаем. Где прячется Зе президент от народа. В украинской политике нет ничего тайного, что не стало бы явным.
Или конкуренты спалят, или свои сольют!

Oleg Helgiv

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close