Офіційні ЗМІ

Канал кума Путіна Медведчука покаже концерт, який відбувся у Кремлі

Канал “112 Україна” до Дня пам’яті жертв війни 22 червня покаже концерт народної артистки Грузії та Росії Тамари Гвердцителі в Кремлі. У ньому взяли участь артисти, внесені в список осіб, які загрожують нацбезпеці України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Детектор медіа.

Як зазначили на каналі, в концерті “Напередодні переможної весни”, крім Гвердцителі, взяли участь “інші зірки естради, що представляють, зокрема, Грузію і Білорусь”.

В YouTube Тамари Гвердцителі є відеозапис цього концерту, який відбувся в російському Кремлі до Дня Перемоги 9 травня 2020 року, а також список учасників. Абсолютна більшість із них – росіяни, зокрема ті, які в Україні внесено до переліку осіб, що становлять загрозу національній безпеці: Лев Лещенко, Стас П’єха, Олександр Розенбаум, Сергій Трофімов, Олег Газманов.

У рамках телемарафону 22 червня “112 Україна” також покаже художній фільм “Батько солдата” грузинського режисера Резо Чхеїдзе і 4-серійний фільм “Ангели війни” виробництва Film.ua.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close