Блоги

Бригада повернулася з вiйнu, але не повністю….Діма, Сашко, Сергій – пустоту, що лишилася після них, не заповниш нічим…

Доповідаю: бригада повернулася. Хлопці майже рік не були вдома, якщо рахувати полігони та бойові злагодження, Коли прибули в частину і командир доповідав заступнику командувача, різанули серце слова: “Бригада повернулася з зони виконання бойового завдання. Троє військовослужбовців зaгuнули смeртю хоробрих.” Я думаю, тієї миті кожен боєць усвідомив, що з війни він повернувся не повністю… Діма, Сашко, Сергій – пустоту, що лишилася після них, не заповниш нічим…

Це була перша на моїй пам’яті ротація, коли вояків не зустрічав навтоп родичів, і коли фото, які я робив, були значною мірою безглузді, бо всі були в масках. Але це – наша історія, можливо через багато років хтось побачить і згадає себе. Я радий, що братики повернулися, це була дуже довга, шалена ротація. Я також тішуся, що трошки взяв у ній участь – це дозволило мені побачити, як необстріляні хлопці середнім віком 23-25 років перетворюються на мужніх вояків, азартних та холоднокровних. Я ніби заново познайомився зі своїми побратимами. Побачив, яким ПОВИННО бути українське військо. Планування, координація і злагодженість підрозділів під час бою – багато інформації не можу розкривати, але скажу так: хвалене НЗФ “сомалі”, мєліция ОРДЛО і кадрові спєцназьори мордора просто не знали, на кого вони нарвалися, бо втрати на тому боці колосальні.

А ось цей хлопчина у чорній масці – це Товчик власною персоною. Наш поранений побратим, про якого ми писали раніше. Коли ми провідували його в Дніпрі минулого року, Товчик лише вийшов із коми. Було складно уявити, що уже в травні він як ні в чому не бувало прийде зустріти своїх побратимів і зарядить мені кулаком у плече зі словами: “Дивись, як я можу!”  Він привітав своїх братиків і став з ними у стрій. І тільки тоді я зрозумів, що – все. Нарешті ми ВДОМА…

П.С. Єслі шо, нашивочка від Revived Soldiers Ukraine у Товчика не проста

Харитін Старський

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close