Блоги

Бригада повернулася з вiйнu, але не повністю….Діма, Сашко, Сергій – пустоту, що лишилася після них, не заповниш нічим…

Доповідаю: бригада повернулася. Хлопці майже рік не були вдома, якщо рахувати полігони та бойові злагодження, Коли прибули в частину і командир доповідав заступнику командувача, різанули серце слова: “Бригада повернулася з зони виконання бойового завдання. Троє військовослужбовців зaгuнули смeртю хоробрих.” Я думаю, тієї миті кожен боєць усвідомив, що з війни він повернувся не повністю… Діма, Сашко, Сергій – пустоту, що лишилася після них, не заповниш нічим…

Це була перша на моїй пам’яті ротація, коли вояків не зустрічав навтоп родичів, і коли фото, які я робив, були значною мірою безглузді, бо всі були в масках. Але це – наша історія, можливо через багато років хтось побачить і згадає себе. Я радий, що братики повернулися, це була дуже довга, шалена ротація. Я також тішуся, що трошки взяв у ній участь – це дозволило мені побачити, як необстріляні хлопці середнім віком 23-25 років перетворюються на мужніх вояків, азартних та холоднокровних. Я ніби заново познайомився зі своїми побратимами. Побачив, яким ПОВИННО бути українське військо. Планування, координація і злагодженість підрозділів під час бою – багато інформації не можу розкривати, але скажу так: хвалене НЗФ “сомалі”, мєліция ОРДЛО і кадрові спєцназьори мордора просто не знали, на кого вони нарвалися, бо втрати на тому боці колосальні.

А ось цей хлопчина у чорній масці – це Товчик власною персоною. Наш поранений побратим, про якого ми писали раніше. Коли ми провідували його в Дніпрі минулого року, Товчик лише вийшов із коми. Було складно уявити, що уже в травні він як ні в чому не бувало прийде зустріти своїх побратимів і зарядить мені кулаком у плече зі словами: “Дивись, як я можу!”  Він привітав своїх братиків і став з ними у стрій. І тільки тоді я зрозумів, що – все. Нарешті ми ВДОМА…

П.С. Єслі шо, нашивочка від Revived Soldiers Ukraine у Товчика не проста

Харитін Старський

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close