Неформат

Oльга Oмелянчук: Демид на апараті штучної вентиляції легенів в реанімації однієї з інфекційних лікарень Києва.

«Демид на апараті штучної вентиляції легенів в реанімації однієї з інфекційних лікарень Києва. У нього двостороння пневмонія, ускладнення пішли на головний мозок. Тест на COVID-19 негативний », – читаю і підкошуються ноги. Про це написала Oльга Oмелянчук с Джоном Ву. Пост подаємо мовою оригіналу:

«Демид на аппарате искусственной вентиляции легких в реанимации одной из инфекционных больниц Киева. У него двухсторонняя пневмония, осложнения пошли на головной мозг. Тест на COVID-19 негативный», — читаю и подкашиваются ноги.

Я не знаю более талантливых людей, работающих с видео. Все или почти все крутое, что вы видели на Повернись живим, снял и смонтировал Demid Johnwu.

Он особенно любит Командування Сил спеціальних операцій ЗС України, а теперь я плачу и еще больше жалею, что вечно бубнела на него: «Ох, ну, сколько можно! Я уже о ССО знаю больше, чем о себе!».

Сколько нужно ССО — столько и будет. Снимем любэ галубэ. Обещаю. Выздоравливай только.

UPD: средства, скорее всего, понадобятся на реабилитацию. Деньги же на текущее лечение должна покрыть медстраховка.

Помочь Демиду можно тут: 5167 4900 9755 4068 (карта Приват, мамы Елизаровой Натальи).

Больше тут:  instagram

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Content is protected !!
Close