Блоги

Дорогі канадійці! Я, громадянка України, прошу вибачення у Вас за дії нашої влади

Блогерка Natalka Mishchenko звернулась до громадян Канади з приводу незрозумілих дій нашої влади:

“Дорогі канадійці! Я, громадянка України, прошу вибачення у Вас за дії української влади. Українці все пам’ятають і дуже цінують дружбу між нашими країнами. Двосторонні відносини з Канадою мають давню історію. Канада була першою західною країною, що визнала незалежність України. І протягом періоду непростого українського державотворення Канада завжди була другом. Коли московія вторглася на наші землі, анексувавши Крим і окупувавши частину Донецької та Луганської областей, Канада в рядах перших висловила підтримку Україні і запропонувала військову допомогу у вигляді техніки та необхідної амуніції.Канадські берці, штани й бушлати взимку 14-15 років для наших хлопців на фронті були справжнім подарунком від Миколая.

Тоді це мало для них велике значення. Не тільки тому, що їм стало тепло і зручно, але з‘явилася впевненість у тому, що Україну підтримують не лише стурбованістю на словах, але й чіткими діями.Уряд Канади та громадяни цієї держави всіма силами посилали нам сигнали, що ми не самі. Канада була першою країною, яка стала на наш бік. Хто не знає, це непростий і дуже ризикований крок — на міжнародній арені відкрито підтримувати одну з воюючих сторін. Ще ризикованіше — стати в цьому першим.

Канада це зробила.І всі наступні роки вона продовжувала тримати свою позицію у відносинах з Україною.Українська влада сьогодні повела себе підло й підступно. Не лише по відношенню до своїх громадян, які дуже цінують дружбу між Україною й Канадою. Українська влада сьогодні зробила новий крок на шляху знищення української державності і здачі її в лапи Росії, не підтримавши прагнення Канади стати членом в Раді безпеки ООН.Такими своїми кроками зелена влада позбавляє Україну союзників, аби залишити сам на сам з путінським режимом. А це є ще одним підтвердженням, що ця влада є антиукраїнською.

Прийде час, і народ України все виправить. Обов‘язково виправить.” – написала Міщенко.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close