Блогер : Після року президентства Порошенка країна мала здобутки. Країна рухалася вперед. А що зараз ?

От пройшов рік президентства Зелі і півроку його абсолютної влади

Його прихильники не надто активні в моїх коментах, але читають мене.

То ж хотів би вас спитати, чесно і відверто: чим ви живете? Якими мріями? Якими планами на майбутнє?

Для прикладу: після року президентства Порошенка його прихильники пишались Асоціацією з ЄС, неймовірним проривом на зовнішній арені, де Порошенка зустрічали оплесками в Конгресі США, позовом проти Газпрому, припиненням закупівлі російського газу, переорієнтуванням економіки, декомунізацією, фахівці з військової справи тішилися новими розробкою нових ракет, одягу і взуття для військових.

Ми жили тоді надіями на безвіз. А наші опоненти, тобто, напевне ви переказували кремлівські казки про безвіз.

Суспільство жило, вело діалог. Країна мала здобутки. Країна рухалася вперед.

А які ваші здобутки за рік?

Чим ви живете?

Чим пишаєтесь?

На що сподіваєтесь?

Чи вартувало воно втраченого року вашого життя?

А насправді багатьох років, бо ми йдемо назад..

Mason Lemberg

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button