Соц мережі

Затримано групу укрдобровольців, серед яких є видатні люди, з екстраординарними моральними якостями і бойовими заслугами. Їх затримали на фронті …

Одна зі спецслужб затримала групу співробітників іншої держструктури, розсекретили секретну операцію.

Зазвичай я про таке не пишу, але в даному випадку треба відновити справедливість по відношенню до заслужених і шанованих людей, не допустити спроби зганьбити їх імена заради приховування непрофесійних дій.

Затримано групу українських добровольців, серед яких є видатні люди, з екстраординарними моральними якостями і бойовими заслугами. Їх затримали на фронті, і чим вони займаються на фронті і які у них погляди – встановити не складно. Вони займалися дуже небезпечною справою, отримали для цього санкцію і все необхідне. У країні, де керівництво веде війну не на словах, а на ділі, вони отримали б максимальну підтримку.

Замість цього їм пред’явили звинувачення. Їх підозрюють в тому, що вони могли здійснювати дії не проти ворога, а проти законної влади.

А насправді, законність їх дій підтверджена іншею держструктурою, все, що у них було – отримано від держави. Все це відразу було пред’явлено і підтверджено. Доцільність їх дій особисто у мене не викликає жодних сумнівів, і мені не складно це обгрунтувати в будь-якій дискусії. Розповіді типу: “Так ця операція нікому не потрібна, це будуть втрати”, – дуже суб’єктивні. Знаючи цих людей, я розумію, що до втрат вони готові, а їх підготовка і мотивація відповідає найвищим стандартам. Це люди, які багато разів ризикували своїм життям – за Україну, а не за якісь політичні питання.

Звичайно, я розумію, що почитати інтернет і навести довідки про те, кого ви збираєтеся затримувати – непосильне для багатьох завдання. Ну, припустимо, помилилися, ок.

Як треба було діяти? Чи не роздувати справу, не створювати скандал, не створювати витік інформації, а РА-ЗО-БРАТИ-СЯ! Хоча б після затримання навести довідки. І не виписувати підозри.

Чому це сталося – причини швидше, політичні. Свою помилку, про яку доповіли як про “перемогу”, виправляти не хочуть. Спочатку президента переселяють в державну резиденцію, під приводом посилення безпеки, потім йому показують вилучену зброю та деяких “диверсантів”, які для нього можуть представляти загрозу. Зеленський і так далекий від реального життя, а такими скандалами він собі накрутить такий же психоз з теоріями змови як і Порошенко свого часу – коли давав наказ оточити базу “Правого сектора” в 2015-му і здати зброю.

Я багато бачив за останні роки критично налаштованих до влади українських воїнів. Я бачу зараз чимало на фронті людей, які Зеленського зневажають і відмовляються приймати з його рук відзнаки. Але я ніколи не чув, щоб хтось із наших бійців під час війни пропонував скидати владу силою зброї. Люди на війні набагато краще розуміють обстановку, ніж політики в Києві, для Воїнів головний ворог – це Росія і Путін.

Якщо є якийсь здоровий глузд в головах – закрийте тихо всі ці фарсові справи, щоб не залишилося слідів, вибачитесь, і відвезіть людей займатися їхньою справою туди, звідки забрали. Це буде єдиним розумним і гідним виходом із ситуації.

Інакше ви паралізуєте важливу і корисну для держави роботу під час війни. За провал і розсекречення операції можна без жодних зусиль проти всіх виконавців коли-небудь потім намалювати реальну кримінальну справу з реальними термінами. Чи не відмиєтеся потім від наслідків. Задумайтесь, поки не пізно.

Юрий Бутусов

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close