Блоги

Ода вишиванці. До мурах.. Кожне слово, наче свята молитва, яка йде від самого серця!

Галина Рогова поділилась дописом.  Щедро і красиво, талановито і патріотично описали Ви, Галино Миколаївно наші такі дорогі українські символи! Кожне слово Вашої зворушливої поезії, наче свята молитва, яка йде від самого серця!

ОДА ВИШИВАНЦІ

Це- не просто одяг або мода,
Це- народна доля непроста.
В ній найкраща українська врода,
Боженьки Всевишнього вуста.

Це- не квіти різнокольорові,
Це – сердець вкраїнських колорит.
В ній дороги у майбутнє нові,
Зрaнена душа в неї бoлить.

Це- не мужність напрокат вoрожа,
Це- міцна відвага, як граніт.
Хата й барвінкова огорожа,
Та “Кобзар” відомий на ввесь світ.

Це- цвіт нації і сил єднання,
Від Карпат до сивого Дніпра.
В ній любов, краса і процвітання,
Подих поетичного пера.

Це- наш скарб, який не описати,
Одягніть! Й відчуєте тепло.
В ній життя, що дала рідна мати,
Хліб і сіль й молитва на добро…
Г Рогова

 Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close