Олег Ляшко став батьком.. Дякую Богу і дружині за найбільше щастя на світі! Щиро дякую нашим найкращим медпрацівникам пологового будинку.

На своїй сторінці в Фейсбук Олег Ляшко написав допис. Публікуємо мовою оригіналу.

Народився син! Дякую Богу і дружині за найбільше щастя на світі! Щиро дякую нашим найкращим медпрацівникам пологового будинку.

Нагадаємо

Пара офіційно одружилася два роки тому – 2 червня 2018. До того стосунки в них тривали 20 років.

«20 років я думав, чи варто це робити. Я хотів би ще 20 років подумати, але Росіта не дала. Поставила ультиматум: або йдемо, або думай з іншою.

А нам іншої не треба, нам треба найкраща», – сказав тоді Ляшко.

Разом вони виховують доньку Росіти. Нині ж Ляшко вперше стане біологічним батьком.

Колишній народний депутат, який є лідером «Радикальної партії», Олег Ляшко незабаром вдруге стане батьком

Політик показав фотографію вагітної дружини Росіти на своїй сторінці у Фейсбук.

На фото Росіта Сайранен, яка вже перебуває на останніх тижнях вагітності, вигулює собак біля будинку.

При цьому 48-річний Ляшко написав:

«Любіть своїх мам!»

 Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button