Тарас Чорновіл: Використання поліцією чи спецслужбами символа Червоного Хреста для прикриття своїх оперативних дій – це постріл у спину всім тим людям, які виконують свою гуманну місію.

Я зараз не встигаю тут написати про цілу серію нестикувань та зашкварів під час зйомок учорашнього блокбастера “Зємлянє-спасітєлі” з Аваковим і Зеленським у головних ролях. Про це написавТарас Чорновiл.

Навіть і не знаю, коли встигну. Але є річ, про яку змовчати не можна. Про це я вчора писав у своїй аналітиці для замовників, а сьогодні мені нагадав про це Олександр Коваленко. Тому просто процитую його слова:

“Я, як голова Севастопольської міської організації товариства Червоного Хреста України 2009-2014р.р. стверджую, що під час затримання луцького терориста влада порушила закон України про Товариство. При затриманні, у складі групи була людина у куртці із символікою червоного хреста, яка допомагала арештовувати. Це порушує принципу нейтральностіі, незалежності.


Такі дії заборонено”.

Це не лише незаконно, але й несе загрозу життю тисяч представників цієї організації та навіть неймовірній кількості медиків різних спеціальностей. Їхня символіка не має, згідно закону, копіювати символ Міжнародного Червоного Хреста, але через схожість злочинці не будуть розбиратися. Зараз більшість медиків і представників Червоного Хреста, які опиняються в зоні особливої загрози, можуть теоретично розраховувати на захист чи нейтралітет завдяки своєму статусу. Звісно, якщо вони не на прицілі московських варварів. Використання поліцією чи спецслужбами символа Червоного Хреста для прикриття своїх оперативних дій – це постріл у спину всім тим людям, які виконують свою гуманну місію.

А ще це – кримінальний злочин згідно українського законодавства.

Вiд peдiкцiї. Будь лaскa нe oбpaжaйтe oдин oднoгo у кoмeнтapях. Вaм, щo нe вистaчaє peaльнoгo нeгaтиву? Рiзнi тoчки зopу цe нopмaльнo.

Шaнoвнi усвiдoмлюйтe вiдпoвiдaльнiсть, зa пoшиpeння iнфopмaцiї, пpoстими слoвaми, нe пишiть пpo тe, чoгo нeмaє.

Peдaкцiя мoжe нe пoдiляти дyмку aвтopa i нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автop пoсту нe є aбсoлютним eкспepтoм, aбo людинoю, щo нe мaє пpaвa нa пoмилку, тoму чeкaємo нa вaшi кoмeнтapi, у нaс нa стopiнцi.

Пpaвдa зaвжди дeсь пoсepeдинi.  Інфopмaцiя нe пiдтвepджeнa дoкумeнтaми є лишe думкoю кoнкpeтнoї людини, яку ви мoжeтe пoдiляти aбo нi.


Повна версія посту|Більше тут } :
Тарас Чорновіл: Використання поліцією чи спецслужбами символа Червоного Хреста для прикриття своїх оперативних дій – це постріл у спину всім тим людям, які виконують свою гуманну місію.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button